נדב ניזרי: "האוהדים הם הדם שלנו. הלחץ מהמקום הראשון הוא לחץ חיובי"

מוליכת ליגת ווינר, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, תסיים את הסיבוב הראשון ביום שישי ב-16:00 במשחק חוץ באולם גושן מול מכבי קריית מוצקין.

האדומים יגיעו למוצקין לאחר שמונה ניצחונות רצופים ובידיעה כי ניצחון יבטיח את סיום הסיבוב הראשון. בניצחון ביום שני, 32:33 מול בני הרצליה, חניכיו של עידן מימון גילו אופי, חזרו מפיגור של ארבעה שערים במחצית השנייה ובדקות ההכרעה היו טובים יותר וניצחו, שלושה ימים בלבד לאחר הניצחון במשחק העונה, 23:26 בחוץ מול מכבי תל אביב.

פריצת העונה עד כה שייכת לקיצוני השמאלי של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ונבחרת הנוער, נדב ניזרי, שהחל מהמשחק מול הפועל קריית אונו הפך לשחקן רוטציה לגיטימי ובמשחק מול בני הרצליה השלים קרוב ל-60 דקות. ניזרי הוא תלמיד כיתה י"ב בתיכון עמית עמל אשר דרכו עברו במשך השנים רבים וטובים מכדורידני ישראל.

את האופי המיוחד הזה הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תהיה חייבת להציג באולם גושן המיתולוגי של מכבי קריית מוצקין. אמנם בכל מצב קריית מוצקין לא תוכל לסיים את הסיבוב הראשון גבוה מהמקום התשיעי אך באולם גושן מדובר בקבוצה חזקה במיוחד.

הם הספיקו לגבור בביתם על קבוצת הצמרת של א.ס רמת השרון בתוצאה 29:31 במסגרת המחזור החמישי ומגיעים למשחק מול הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון לאחר הפסד 31:18 למ.כ חולון שחזרה למסלול הניצחונות.

על הקווים חזר לשורות קריית מוצקין, המאמן הסרבי ואלוף המדינה לשעבר, נדצ'קו מאטיץ', שהצטרף ממטאלופלסטיקה שאבאץ הסרבית. בעמדת המרכז/מקשר שמאלי הצטרף אליהם אקס הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ומטאלורג סקופיה, הסרבי, טיאומיר דודר.

שני השחקנים הזרים הנוספים שמשלימים את סגלה של מוצקין הם הפיבוט הדומיננטי, סלאבישה לאקמנוביץ', ומילאן פיליץ'. הסגל הישראלי של מוצקין עשיר בקיצוני הימני שחזר לשורותיה, ברק עמר, המקשר השמאלי המתאזרח, טונדי עבדולראשיד, סרגיי נוסקוב ושני שוערים ישראלים מצויינים, אלון כהן ורן גוטרמן.

הקיצוני השמאלי של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ונבחרת הנוער, נדב ניזרי, סיפר לאתר המועדון: "המשחק מול מכבי קריית מוצקין זו המשוכה האחרונה בסיבוב הראשון. מוצקין מגיעים לאחר הפסד למ.כ חולון. ברור כי הם יופיעו כ"חיה פצועה", ייתנו את כל כולם כי אין להם מה להפסיד. העובדה כי מדובר באולם קשה מוסיפה על כך. היו לנו מספר משחקים קשים לאחרונה ו"הקזנו דם" בכדי להגיע למקום הראשון. נגיע בשיא המוטיבציה למוצקין בכדי להשלים את הסיבוב הראשון על הצד הטוב ביותר עבורנו".

לגבי הלחץ שנוצר מהידיעה כי ניצחון במשחק יבטיח את המקום הראשון הוסיף: "אני חושב שזה לחץ חיובי. עד עכשיו לא הסתכלנו על זה אלא על כל משחק כאפיזודה בפני עצמה וכיצד לעבור אותה בהצלחה. כעת, מצפה לנו המדרגה האחרונה בסיבוב הראשון וזה רק מוסיף לנו מוטיבציה נוספת לבוא ולכבוש עוד יעד בדרך שלנו".

על התמיכה מבית ומחבריו לקבוצה בתור השחקן הצעיר ביותר נדב ניזרי אמר: "אני האח האמצעי וברמה המשפחתית אנחנו קרובים מאוד ומפרגנים מאוד כי לכל אחד יש את הפינה הספורטיבית שלו. ברמת החברים לקבוצה, יש חיבור מדהים. אני מרגיש את הפירגון מצד כל חבריי לקבוצה. הם נותנים לי "גב" באימונים ובמשחקים ומרימים בכל פעם אפשרית. עידן מימון וחבריי לקבוצה תורמים מאוד להתקדמותי כשחקן צעיר. הביטחון בתור שחקן צעיר חשוב מאוד וכולם עוזרים לי על המגרש ומחוצה לו".

לסיום, לנדב ניזרי יש מסר לאוהדי הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון: "האוהדים הם הדם שלנו ומי שמרים אותנו במהלך המשחק. אני קורא להם להגיע לקריית מוצקין ולעודד אותנו במחזור האחרון של הסיבוב הראשון".

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות