נובאק בושקוביץ' חתם בהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון לשנתיים

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון החתימה הבוקר (רביעי) את מקשרה הימני הסרבי הבינלאומי של הדאבליסטית הרומנית, דינמו בוקרשט, נובאק בושקוביץ', לשנתיים.

בושקוביץ' היה מוכר עד כה בכדוריד הישראלי במדים הצהובים של מכבי תל אביב בה שיחק במשך שלוש קדנציות אך בקיץ האחרון הוא כבר החליף את המדים הצהובים באלו האדומים של דינמו בוקרשט עמה השתתף בליגת האלופות. במדיה של דינמו בוקרשט הוא כבש העונה בשלב הבתים עשרה שערים. בדינמו בוקרשט הוא שיתף פעולה עם שחקנים רבים מנבחרת רומניה, ארבעה שחקני נבחרת אירן, המקשר השמאלי של נבחרת רוסיה, ויטלי קומוגורוב, ומרכז נבחרת בלארוס, ואדים גאידוצ'נקו.

נובאק בושקוביץ' הצעיד את מכבי תל אביב לשני הישגי השיא שלה: 62 שערים שלו הובילו אותם עד לחצי גמר גביע האתגר 2011/12 בו הם הפסידו לדיומידיס ארגוס. בתום אותה עונה הוא עזב לשנתיים בסימוס קופר הסלובנית עמה העפיל לשלב הבתים של גביע ה-EHF בעונת 2012/13. בתום עונת 2013/14 הוא חזר למכבי תל אביב אותה הצעיד לאליפות הראשונה שלה.

ב-2014, הוא יצא בחזרה לאירופה בה שיחק בטטבאניה ההונגרית איתה סיים במקום השלישי בליגה לאחר שני מועדוני ליגת האלופות ומהבכירים באירופה, וספרם ופיק סגד. מ-2015 ועד הקיץ האחרון הוא שיחק כאמור במכבי תל אביב איתה זכה באליפות נוספת ב-2016 וגביע המדינה אשתקד בו גברו בהארכה על הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון.
נובאק בושקוביץ' לקח חלק עם נבחרת סרביה באליפות אירופה 2016 לצד שחקנים כמו מרכזה של פוקסה ברלין, פטאר ננאדיץ', ושני שחקניה של אלופת אירופה, וארדר סקופיה, המקשר השמאלי, איליה אבוטוביץ', והפיבוט, מייאילו מארסניץ'.
מועדון הכדוריד, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, מברך את נובאק בושקוביץ' על הצטרפותו למועדון ומאחל לו כי יחדיו נגיע לשיאים חדשים, קבוצתיים ואישיים.
#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות