נוער: הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון – מכבי תל אביב 26:34

אדומים ואדומות, צעירים וצעירים, שטפו את אולמות הכדוריד בכל רחבי הארץ במהלך השבת:

השבת האדומה החלה באשלים בה נערים ט' צפון של לייזי ורד אשר נאבקים על הכניסה לפלייאוף אירחו את אחת מיריבותיהן הרבות על הכרטיסים לפלייאוף, בני הרצליה. בתום משחק שבו הם הובילו לכל אורכו, חניכיו של לייזי ורד ניצחו בתוצאה 24:28. כעת, מצפים להם שבועיים מנוחה בטרם ייארחו ב-24.02 ב-14:00 את מכבי עירוני פתח תקווה באולם אשלים.

מוליכת ליגת נערים דרום הבלתי מנוצחת, הפועל צבעי לוזון ראשון לציון של וובה זייקמן, אירחה את הפועל אשדוד. לאחר מחצית ראשונה מוצלחת במיוחד שהסתיימה ב-11:20 הם השלימו ניצחון נוסף, 29:34. כעת, האדומים הצעירים ייצאו לחודש פגרה וב-10.03 הם ייארחו את מכבי דימונה.

הקאמבק של השבת שייך לילדים ז' מרכז של רועי פלח. האדומים הצעירים יצאו למשחק חוץ מול בני הרצליה וסיימו מחצית ראשונה לא טובה בפיגור 21:15 ואף היו בפיגור שיא של שמונה שערים. מחצית שנייה יוצאת מגדר הרגיל הסתיימה במהפך ובניצחון דרמטי, 35:36, בזכות שער של יואב פלח עם הבאזזר. בעוד שבועיים בצימרמן ב-17:15, הם יפגשו את א.כ נס ציונה.

ילדות ח' של חן ליבגוט אשר מורכבות מילדות בכיתה ז' יצאו למשחק חוץ מול א.כ נס ציונה. בתום משחק צמוד הן הפסידו בתוצאה 12:9. בשבת הבאה ב-17:00 הן תארחנה באשלים את הפועל אשדוד.

נערים ט' דרום של שיקו חן יצאו למשחק חוץ קשה מול הפועל אשדוד. בתום משחק צמוד הם הצליחו לחזור הביתה עם שתי הנקודות, 30:32.

את השבת קינחה אלופת המדינה לנוער במשחק ביתי חשוב מול מחזיקת גביע המדינה לנוער, מכבי תל אביב. בדומה למפגש הבוגרים בין הקבוצות ניכרו הבדלי האיכות בין הקבוצות ובסיום, 26:34 להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון. ביום שני, 19.02 ב-19:30, הם ייצאו למשחק חוץ חשוב במאבקי הדירוג לקראת הפלייאוף מול אס"א תל אביב.

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות