נעים להכיר: הפועל דלתות פנדור ראשל"צ מודל 2019/20

ליגת הנשים הלאומית תפתח השבוע וכבר ביום חמישי הקרוב תארח הפועל דלתות פנדור ראשל"צ את הפועל פ"ת במסגרת המחזור הראשון בליגת הנשים הלאומית.

השדות האדומות סיימו את העונה הקודמת בראש הליגה הסדירה אך הפסידו את שני התארים, הגביע והאליפות, בחצאי הגמר.

העונה מציגה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ קבוצה חזקה ונחושה שבנויה היטב ומסמנת לעצמה יעדים ברורים כשמטרתה, בראש ובראשונה, לזכות בתארים אך יחד עם זאת, גם לקדם שחקניות צעירות עם מבט לטווח הרחוק.

במסגרת השינויים שנערכו החליף ג'וני אולייניק את דביר גולשטיין בעמדת המאמן. השחקניות הזרות אלנה אומנץ ואולגה ניקולינקו נשארו ואליהן הצטרפה בת ארצן, המקשרת (יד שמאל) האוקראינית דיאנה צ'רבקובה. לסגל הקבוצה הצטרפו המרכזת אנה סטורוזוק והפיבוט אנה לזינסקאיה שעלו לא מכבר ארצה מאוקראינה ולהן אזרחות ישראלית, טל כהן שחזרה להפועל ראשל"צ לאחר שנה בחולון, חגית שווקה, לשעבר שוערת מכבי פ"ת והמקשרת ג'ולי בנצ'יק ששיחקה במכבי ראשל"צ. נוי כהן התגייסה ועדן שמאי לקחה פסק זמן והן לא ישחקו כדוריד בעונה הקרובה – מועדון הכדוריד הפועל ראשל"צ מאחל להן בהצלחה!

סגל הפועל דלתות פנדור ראשל"צ :מאמן ג'וני אולייניק, פזיוטראפיסט עידו סודאי, מנהלי קבוצה ליעד הר לב ואייל טיחובר. קפטן רוית שושן. שחקניות: אור תורג'מן, יובל איזק, אושר כהן, נוי בונבידה, טל כהן, שחר קורש, אלנה אומנץ, אולגה ניקולינקו, דיאנה צ'רבקובה, אנה סטורוזוק, אנה לזינסקאיה, שיר ברכיה, זיו ברזילי, שני בריינר, רון שלסקי, סימה פדלון, ג'ולי בונצ'יק, שיר ברכיה, קורל ארמי, נועה סימן טוב ושוערות, חגית אברמוביץ' וניקול פבלוב.

לקראת פתיחת העונה נפגשנו עם ג'וני אולייניק מאמן הקבוצה לראיון קצר:

מהן התוכניות עבור הקבוצה לעונה הקרובה?

ג'וני אולייניק: "קודם כל, אנחנו בונים את הקבוצה מהבסיס עם מחשבה ברורה קדימה לחמש שנים לפחות ואני בהחלט מקווה שנקפוץ מדרגה כשהמטרה היא לכוון גבוה לכל התארים. הרבה שנים לא הבאנו תואר בנשים והגיע הזמן להחזיר את התארים הביתה. יחד עם זאת, חשוב לנו מאד לקדם שחקניות בית צעירות ולשלב אותן בקבוצה."

בנוגע לחיבור בין שחקניות הקבוצה מוסיף אולייניק: "החיבור ההתחלתי אינו פשוט מהרבה בחינות למשל, מכשול השפה וכימיה בין השחקניות שחלקן לא שיחקו מעולם ביחד. גיבוש קבוצה לוקח זמן אבל אנחנו עושים הכל כדי לחבר את הקבוצה ואני מאמין שנצליח כי בסופו של דבר, יש לשחקניות שלי מכנה משותף ברור: כולן מגיעות עם מחויבות, רצינות ורצון גדול לעבוד ביחד ולהצליח."

יאללה הפועל, יוצאים לדרך!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחיייב

כתבות נוספות