נערים י': הפועל צבעי לוזון ראשון לציון – מכבי ראשון לציון 28:36

ראשון אדומה בליגת הנערים: מוליכת ליגת נערים י' דרום המושלמת, הפועל צבעי לוזון ראשון לציון של וובה זייקמן, גברו היום (שבת) בתוצאה 28:36 על מכבי ראשון לציון.

בפתיחת המשחק, האדומים הצעירים לא הצליחו לייצר משחק הגנה טוב אך השוער, איליי ליבגוט, בשלל עצירות בפתיחת המשחק אפשר למרכז/מקשר, עמית עוזיאל, להעמיד את התוצאה על 2:2 בדקה החמישית. שערים קלים מקו ששת המטרים הוליכו את מכבי ליתרון 6:4 בדקה העשירית וזייקמן הזעיק פסק זמן.

חניכו של זייקמן השכילו לבצע את הוראותיו הטקטיות ובדקה ה-17, המרכז, עומר לוי קבע 8:8, ושלח את מכבי להזעיק פסק זמן משלה. נדנדת המומנטומים נמשכה ובפיגור של 12:8 וובה זייקמן קרא לפסק זמן נוסף. המומנטום התהפך בשנית ועומר לוי היה זה שהשווה גם ל-12:12.

היתרון הגיע בדקה ה-28 עם שערו השלישי של הקיצוני הימני, ניב מימון, שהעלה ל-13:14 אך להפסקת המחצית ירדו שתי הקבוצות ביתרון 16:14 למכבי.

המחצית השנייה נצבעה כולה באדום לוהט, מתחילתה ועד סופה. האדומים של זייקמן פתחו את המחצית השנייה עם ריצה של חמישה שערים בלא מענה בהנהגת המקשר השמאלי, ירין לוזון, הקיצוני הימני, ניב מימון, והקיצוני השמאלי, רועי ליבגוט, שהעמידו את לוח התוצאות על 16:19.

הסחף האדום נמשך כאשר שלל שחקני הסגל תורמים להגדלת ההפרש ובדקה ה-41 זהו היה הקיצוני השמאלי, קריס פבלוב, שקבע 18:23. בדקה ה-45, זה כבר עלה ל-20:26 בזכות ריבאונד וכיבוש מרשימים של הפיבוט, עומר מורדוב, שהעלה ל-20:26. מרגע זה והלאה, המשחק הלך לגרבייג' טיים אשר בסיומו השוער, אופק לוי, עצר זריקה מקו שבעת המטרים וראשון אדומה עם 28:36.

 

במשחקים נוספים:

השבת נפתחה במשחק חוץ של נערים ט' דרום של שיקו חן מול עירוני רחובות. האדומים אשר מדורגים במקום השלישי ונמצאים במאבק עם מכבי דימונה, מ.כ חולון ובני הרצליה על הכרטיסים לפלייאוף, הצליחו בסיומו של משחק צמוד מאוד לנצח 33:34.

מוליכת ליגת נערים ט' צפון המושלמת, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון של לייזי ורד פגשו את עירוני רחובות. בסיומו של משחק מרשים מאוד הם ניצחו בהפרש גדול מאוד: 22:47 ושמרו על 100% הצלחה בכל המסגרות.

באולם 360 נחלת, השדוניות האדומות, ילדות ח' של חן ליבגוט ותומר בן אדרת, אירחו את מ.כ חולון. הקבוצה אשר מורכבת ברובה מילדות בכיתה ז' נמצאות בשנתיים האחרונות בגרף שיפור מתמיד ובסיומה של תצוגת כדוריד מכובדת מאוד הן הפסידו 18:13.

ילדים ח' של רן עפרון המדורגים במקום השלישי בליגה דרום אירחו את מ.כ חולון הבלתי מנוצחת. בסיומו של המשחק הצמוד ויכולת הגנתית מרשימה הם הפסידו 25:23.

בדרבי נערות, השדוניות האדומות של שיקו חן, הפסידו 31:16. ראויה לשבח השוערת הנפלאה, נועה הראל, שהייתה הטובה ביותר במגרש עם שלל עצירות וירטואוזיות.

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות