סדרת חצי גמר הפלייאוף בליגת ווינר יוצאת לדרך!

מחר (שני) – 19:30 בנחלת, תצא לדרך סדרת חצי גמר הפלייאוף בליגת ווינר ובניגוד לשנים הקדומות בהן פעלה הסדרה לפי שיטת הטוב משלושה משחקים, היא תפעל העונה לפי שיטת הטוב מחמישה משחקים. במסגרת חצי הגמר תפגוש האלופה את הפועל אשדוד.

ברבע גמר הפלייאוף ניצחה האלופה הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ את בני הרצליה (26:34, 25:30) ואילו היריבה, הפועל אשדוד, גברה על מכבי קריית מוצקין בתום שני משחקים (26:32, 28:32).

האלופה סיימה את העונה הסדירה כשהיא במקום השני בטבלה לאחר שהדיחה את הפועל אשדוד מהמקום השני והיא מגיעה לסדרת חצי גמר הפלייאוף בתום פגרת הנבחרת.

המשחק הראשון יהיה מעניין מבחינת מערך הקבצות שכן הפגרה אפשרה לשחקנים להתאושש מפציעות ולקבוצות להציג סגל רחב יותר. בשורות האלופה ישובו מפציעות קפטן הקבוצה גיא כהן ושון סלס.

את הפועל אשדוד פגשה האלופה הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ 3 פעמים העונה. במפגש הראשון בין שתי הקבוצות במסגרת המחזור ה-11 בליגה הסדירה, נוצחה האלופה בנחלת 29:24. במשחק הליגה השני, במסגרת המחזור ה-22, גברה האלופה על הפועל אשדוד 30:26, באשדוד.

חניכיו של עדין מימון פגשו את הפועל אשדוד גם במסגרת רבע גמר גביע המדינה בנחלת בו נוצחה האלופה על חודו של שער ע"י הפועל אשדוד 35:34 (15:15, 27:27, 31:31) בתום משחק מותח וצמוד בן 80 דק'.

עידן מימון מאמנה של האלופה לקראת פתיחת סדרת חצי גמר הפליאוף: "כרגע אנחנו מרוכזים ומפוקסים לקראת הסדרה הקשה מול אשדוד וזה מה שמעניין את השחקנים ואותי."

על ההכנות מוסיף מימון: "מאז חזרתם של שחקני הנבחרת עשינו אימונים והתאמות באימונים שהיו לנו. ראינו וידאו והקבוצה מגיעה מוכנה למשחק ולסדרה, אסור לשכוח שבניגוד לעבר, השיטה השתנתה וזאת תהייה סדרה ארוכה וקשה מול יריבה מצוינת. אני חושב ששתי הקבוצות שוות ברמתם ובכל יום נתון כל קבוצה מסוגלת לנצח את השנייה"

לגבי יתרון הביתיות מוסיף מימון: "אני מקווה שיתרון הביתיות יבוא לידי ביטוי והקהל הנפלא שלנו יוכיח שוב את התמיכה האדירה שלו זה חשוב מאוד לשחקנים והקהל הוא זה שנותן להם את הדרייב ואנחנו נעשה הכל כדי להשיג את הכרטיס היקר לגמר."

עידן מימון וחניכיו מחכים לכם בהרכב משפחתי מלא, בואו לעודד ולדחוף את הקבוצה המדהימה והמחויבת שלנו, היא זקוקה לכל אחד ואחד מאוהדיה, יאללה הפועל ראשון!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות