סהר שחק: "אנחנו לא צריכים להסתכל על המאזן כי כבר הבנו שבליגה הזו הכול יכול לקרות."

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון חזרה עם שתי נקודות מקריית מוצקין ומחר (שישי) תגיע מוכנה למחזור ה-10 בו תארח את בני הרצליה (16:00, מרכז הספורט 360 נחלת יהודה).

בני הרצליה מגיעה למפגש כשהיא עם שני ניצחונות (גברה על מכבי דימונה ועירוני רחובות) ושבעה הפסדים (נוצחה ע״י מכבי קריית מוצקין, מ.כ חולון, א.כ נ״צ, הפועל קריית אונו, א.ס רמה״ש ומכבי ב״ש).

למרות מפגש הקצוות בין הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון המדורגת במקום השני לבני הרצליה, המדורגת במקום הלפני אחרון בטבלת ליגת ווינר,  תבוא בני הרצליה כדי להלחם על מקומה וחניכיו של עידן מימון יהיו חייבים להגיע ממוקדים וממושמעים טקטית כדי לקחת מהמחזור ה-10 2 נק׳ נוספות.

לקראת המשחק התפנה סהר שחק, שחקן הפינה (שמאלי ביד) של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון לראיון עם אתר המועדון. שחק גדל במועדון בני הרצליה וזו העונה הראשונה שלו במדים האדומים.

אתה מגיע מבני הרצליה, מועדון ובית חם, איך משתלבים בקבוצה חדשה כמו הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון?

סהר שחק: "כשמגיעים למקום חדש זה מובן שלוקח זמן להשתלב ולהתברג, במיוחד למקום כמו הפועל ראשון אבל קיבלו אותי, ואת שאר השחקנים החדשים בקבוצה, בזרועות פתוחות ואני כבר מרגיש בבית.

לגבי התחושות האישיות לקראת המשחק מול בני הרצליה מוסיף סהר שחק: ״אין ספק שהתחושות בנוגע למשחק ביום שישי מול בני הרצליה הן שונות עבורי מאשר מול כל קבוצה אחרת מאחר וזהו המועדון בו גדלתי והקבוצה (קבוצת הבוגרים) בה שיחקתי בשנתיים האחרונות לפני שהגעתי להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון. זה בהחלט משחק מיוחד עבורי.״

אתם מגיעים למפגש מול בני הרצליה במאזן של 2:7 ניצחונות/הפסדים ואילו הרצליה במאזן הפוך, 7:2 ניצחונות/הפסדים. האם יש חשש מזחיחות לקראת מפגש הקצוות ביום שישי?

סהר שחק: ״אין חשש, אנחנו לא צריכים להסתכל על המאזן כי כבר הבנו שבליגה הזו הכול יכול לקרות. נבוא לנצח את המשחק ולקחת את שתי הנקודות כמו בכל שבוע.״

אוהדים אדומים יקרים, עידן מימון וחניכיו מחכים לכם כמו בכל יום שישי בבית, בואו לעודד ולדחוף את האדומים קדימה, יאללה הפועל ראשון! #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות