סיכום העונה הסדירה ומבט לעבר רבע גמר הפלייאוף

העונה הסדירה נחתמה בתום 22 משחקים צמודים ומותחים ובסופה של ליגה מורכבת, דרמטית ורווית תהפוכות סיימה האלופה במקום השני בטבלה כשהיא קבוצת ההגנה הטובה בליגה וזו שספגה הכי מעט שערים, 566 אם לדייק.

השוער פדז'ה דינאנוביץ' עם 37% אחוזי עצירה המסתכמים ב-181 עצירות ומושיקו אלימלך עם 128 עצירות ב-35%. עוז חממי הוא מלך השערים של האלופה לאחר שתרם עד כה 72 שערים למרות שהחל את העונה רק במחזור ה-6.

יכולתם של שחקני האלופה להלחם, להראות אופי, להתמודד עם התהפכות והאתגרים שנקרו בדרכם העונה ולחזור כאריות ממותו הטרגי של חברם לקבוצה, נובאק בוסקוביץ' ז"ל, נבעו, ללא ספק, מיכולתו של המאמן עידן מימון להנהיג את הקבוצה, למקד אותה, להלחם אתה ולקדם את צעירי הבית המוכשרים שלה במקצועיות מעוררת הערצה.

סידרת הפלייאוף שתפתח ביום שישי עם משחקי רבע הגמר (הטוב משלושה) תפגיש את האלופה, מקום שני בטבלה, עם בני הרצליה שסיימה במקום ה-7 בטבלה. במשחק הראשון בין שתי הקבוצות, במסגרת המחזור ה-6 נוצחה האלופה על חודו של שער 31:32 במשחק חוץ ואילו במשחק הביתי, במסגרת המחזור ה-17, גברה האלופה בפער משמעותי על היריבה מהרצליה 29:37. ברבע הגמר תצטרך האלופה לעצור בהגנה את אחת הקבוצות ההתקפיות הטובות בליגה שמשחקיה מאופיינים בריבוי שערים ומאידך, להגיע ממושמעים להתקפה.

בתום העונה הסדירה התראיין עידן מימון מאמן האלופה לאתר איגוד הכדוריד ואמר: "עם כל מה שעברנו, והיו הרבה מהמורות… השחקנים עשו סיבוב שני יוצא מהכלל ומעל הכל הפגינו בגרות ואופי. אני מעריץ אותם על כך."

לגבי מצבה של הקבוצה כרגע מוסיף עידן מימון: "גם עכשיו, אנחנו סובלים מפציעות – בלי גיא כהן ושון סלס. כמובן בלי נובאק, וזה אומר שאין לנו 3 שמאליים דומיננטים. נשארנו עם איתי סורקיס שעושה עונה ענקית, נאלצנו להעביר את סאבו מאסטר לעמדה השנייה, ומבחינתי זה להוציא את המקסימום."

ולסיכום אומר מימון: "אני באמת גאה בשחקנים שלי על האופי. הם חלום של כל מאמן. יש לנו עוד מטרות, ואנחנו לא מסתפקים במחמאות, אלא רוצים להגיע הכי רחוק שאפשר ונעשה את הכל לשם כך".

ביום שישי נמשיך לתמוך בעידן מימון ושחקניו שנלחמים כאריות על המגרש, נעודד ונדחוף אותם לעבר הניצחון וביחד נכבוש את היעדים שהציבו לעצמם הקבוצה ומאמנה כי הפועל ראשון היא אימפריה!!

יאללה הפועל ראשון, יוצאים לדרך!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

כתבות נוספות