עוז חממי: "אנחנו מגיעים בטירוף"

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון זהו מועדון הכדוריד הישראלי הבנוי ביותר על מחלקת הנוער. לא פחות מ-12 שחקני סגל הקבוצה הבוגרת הינם תוצר מחלקת הנוער האדומה.

אין זה פלא שראיון השבוע הראשון באתר החדש של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון נעשה עם תוצר מחלקת הנוער, הקיצוני השמאלי הישראלי הבינלאומי, עוז חממי, אשר על אף גילו הצעיר, 25, פותח את עונתו השמינית בקבוצה הבוגרת.

כיצד מתקדם תהליך ההכנה לעונת 2017/18?
"הקבוצה מתחברת ברמה החברתית מצוין וברמה המקצועית ייקח לנו זמן כי הוחלפו שבעה-שמונה שחקנים מסגל העונה שעברה. אנחנו  הבאנו שלושה שחקנים זרים כדי שבמאני טיים נרגיש מחוברים ביותר ויראו זאת על המגרש".

האם השינוי במצבת השחקנים יוביל גם לשינוי שיטת המשחק?
"סגנון המשחק שלנו הולך להישאר אך נצטרך ללטש אותו משנה שעברה בכך שנעשה את כל מה שעידן רוצה מאיתנו ברמה הרבה יותר גבוהה, מדויקת, חכמה ונכונה. זה יהיה השיפור המרכזי שלנו בעונה הקרובה".

כבר ביום שני ב-19:30 באולם 360 נחלת, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תערוך את משחק האימון הראשון שלה מול אחת היריבות העיקריות במאבק על התארים, א.ס רמת השרון: "כל משחק אנחנו לוקחים בשיא הרצינות ולא משנה אם זה משחק אימון, גביע ווינר שופטים, גביע המדינה או הליגה כי לימדו אותנו בהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון שאין דבר כזה להפסיד באימון ובמשחקי אימון. אנחנו באים לנצח בכל משחק כולל ביום שני".

העונה שעברה הייתה עונה לא פשוטה, מה אתה לוקח ממנה ברמה האישית?
"אני חושב שהתבגרתי וכל שנה שעוברת אני לומד על בשרי רבות. לא נתקלתי בספורטאי שלא לומד להפסיד ולומד מהטעויות. כל ספורטאי הפסיד בקריירה ובעונה שעברה עברנו עונה כוזבת וכושלת. להפסיד את שני התארים זה לא קל והיה לי חודש קשה מאוד לאחר תום העונה וזה ביגר אותי. אחרי עונה כזו אנחנו מגיעים בטירוף".

אחד מהשחקנים שהצטרפו לסגל הוא חברו של עוז חממי לקבוצה מגיל צעיר ושחקן בית, יותם טל, עליו עוז מספר: "אני מכיר את יותם כבר שנים רבות מחוץ למגרש ועל המגרש. יותם התבגר מאוד בזמן שהוא היה מחוץ להפועל. הוא בשל מאוד ויש לו את כל האלמנטים ששחקן אחורי צריך והוא יעזור לנו רבות".

לסיום, מסר לאוהדים:
"אני קורא לאוהדים להמשך ולהגיע לכל משחק. אנחנו מבטיחים לפצות אותם על עונה כושלת כי בלי הקהל שלנו אנחנו חצי קבוצה והקהל הוא השחקן השמיני שלנו והערך המוסף. הקהל חשוב לנו מאוד".

עוז חממי ויתר שחקני הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מזמינים אתכם לאימון הפתוח ביום שישי ב-15:00 באולם 360 נחלת בו מצפים לכם (בין היתר…) מפגש ישיר עם כלל השחקנים, רכישת מנויים, חולצות, אביזרי עידוד, הרשמה לבית הספר לכדוריד ועוד ועוד ועוד… מוזמנים לעשות צ'ק אין בקישור הבא: http://bit.ly/2wunJ0E .

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות