עידו לביא: "המשחק מול בני הרצליה הוא קשה יותר מזה שהיה נגד מכבי תל אביב"

מוליכת ליגת ווינר, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, תארח ביום שני ב-20:00 את המדורגת שלישית בטבלה, בני הרצליה.

חניכיו של עידן מימון חזרו כבר היום (שבת) לאימונים לאחר הניצחון במשחק העונה אמש, 23:26 בחוץ מול מכבי תל אביב. זהו היה ניצחונם הראשון על מכבי תל אביב מאז 20/11/15 וגם אז זה היה במשחק בית. הניצחון מול מכבי תל אביב המחיש את האופי המיוחד של שחקני הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון.

המחצית הראשונה הייתה לא טובה והסתיימה בפיגור 12:8. החטאות ממצבים קורצים ואיבודי כדור רבים הובילו לפיגור זה אך על אף כל זאת והפציעות הרבות, מחצית שנייה שאותה סיימו האדומים ב-11:18 מרשים עשתה את העבודה.

השוער, פדז'ה דייאנוביץ', והפיבוט, עידו לביא, הנהיגו את ההגנה שבזכותה במחצית השנייה משחק המעבר חזר להיות כזה האופייני להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מתחילת העונה. בנוסף, בדקות ההכרעה ראו את מספר הכלים ההתקפיים הרב שיש לאדומים.

ביום שני מצפה ב-360 נחלת משחק מרתק בין מוליכת ליגת ווינר וקבוצת ההגנה הטובה ביותר, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, לבין קבוצת ההתקפה הטובה ביותר, בני הרצליה. הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון סופגת 23.1 שערים בממוצע למשחק ואילו בני הרצליה כובשת 34.2 שערים בממוצע למשחק.

לבני הרצליה יש סגל שופע בשחקנים מוכשרים וטובים. זה מתחיל בשוער נבחרת ישראל לשעבר, גיל יעקב, וממשיך בכלים התקפיים רבים: הקיצוני הימני המושאל מהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, טל הרשקוביץ, לצד הפיבוט, יוסי אפו, והקיצוני הצעיר והמוכשר, סהר שחק.

בסגל של בני הרצליה ניתן למצוא שלושה זרים סרבים איכותיים: המרכז בן ה-36 בעל 65 הופעות בנבחרת סרביה, ולדאדיצה סטויאנוביץ', ששיחק בעבר בבונדסליגה במלסונגן ואיינטרכט היילדסהיים, בליגה הספרדית במדי בידסואה איירון, ובליגה הצרפתית במדי טולוז ופאיס ד'אקס.

לצידו נמצאים המקשר הימני בן ה-35, אוברד ראדולוביץ', ששיחק שנתיים באלופת אירופה כיום, וארדר סקופיה, והמקשר השמאלי בן ה-28, ולדימיר דמיטרייביץ', אשר בני הרצליה זו קבוצתו הראשונה מחוץ לסרביה.

פיבוט הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, עידו לביא, סיפר לאתר המועדון: "מהמשחק מול מכבי תל אביב אני לוקח לשימור את האופי שהפגנו, החזרה מפיגור במחצית וההגנה היציבה שהראינו לאורך כל המשחק. לקראת בני הרצליה נצטרך לשפר את ההחטאות ואיבודי הכדור הרבים".

לביא הוסיף על המשחק מול מכבי תל אביב: "התחלנו את המשחק לחוצים במעט. היה ניתן לראות זאת בכך שהיינו סטאטיים בהתקפה ולא רצנו להתקפות מעבר. ברגע שהזמן עבר והשתחררנו מהמתח השיפור במשחק היה מיידי".

לקראת המשחק מול בני הרצליה עידו לביא אמר: "בני הרצליה היא אתגר גדול, יש להם שלישיית זרים מובילה, ישראלים טובים והם הקבוצה היחידה העונה שניצחה את מכבי ראשון לציון. זה משחק קשה יותר מהמשחק שהיה נגד מכבי תל אביב".

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

כתבות נוספות