עידו לביא: "הניצחון מול אשדוד הינו הצלחה במבחן חשוב"

בתום שבוע עמוס שכלל תוצאת תיקו 23:23 בדרבי וניצחון 24:27 מול הפועל אשדוד, שחקני הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון זכו ליום מנוחה בשבת.

הערב (ראשון), חניכיו של עידן מימון חזרו לאימונים ב-360 נחלת לקראת המשחק האחרון לפני הפגרה, מול א.כ נס ציונה ביום שישי ב-16:00 בצימרמן. נס ציונה פתחה את העונה עם שני ניצחונות, 22:26 מול הפועל רמת גן ו-26:28 מול העולה החדשה, הפועל קריית אונו.

בשישי האחרון, נחלו הכתומים הפסד בכורה, 28:26 מול מ.כ חולון אשר מוכיחה מתחילת העונה שתצוגות התכלית שלה מהעונה שעברה אינן היו מקריות. הרצון לצאת לפגרה עם רצף ניצחונות וניצחון חוץ ראשון העונה הופך את המשחק הקרוב לחשוב במיוחד. עד כה, הסגל הקצר בעקבות פציעות לא היווה תירוצים וכך גם יהיה בהמשך העונה.

פיבוט הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, עידו לביא, סיפר לאתר המועדון לפני האימון: "ההגנה היא זו שמנצחת משחקים בכדוריד ואנו חייבים מול א.כ נס ציונה לבסס את הקו שלנו לעונה כולה עם הגנה חזקה".

על השבוע האחרון הוסיף לביא: "מהמשחק מול הפועל אשדוד אני מרוצה מאוד. שיחקנו פחות זר, ללא יותם טל ואבישי סמולר, ועל אף סגל קצר מאוד עשינו את העבודה, העמדנו את היריבה על סקור נמוך ומגיע כל הכבוד למושיקו אלימלך שהיה מדהים".

"כולם התעלו משום שכקבוצה אנו מבינים את החשיבות שכאשר חלק מהסגל פצוע, תפקידם של השחקנים האחרים הוא להתעלות. הניצחון מול אשדוד הינו הצלחה במבחן חשוב ברמת הכוח של הקבוצה. העובדה שלמעט אני, מיסלב ננאדיץ' ופדז'ה דייאנוביץ' כל השחקנים ששיחקו על המגרש היו שחקני בית וזה הישג יוצא דופן של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון".

על הדרבי שהסתיים ב-23:23 עידו לביא אמר: "בדרבי הגענו לאחר הפסד צורם ומתסכל מאוד מול א.ס רמת השרון. הפסד שאנחנו לא יכולים להתלונן שקרה כי ספגנו 31 שערים. בדרבי, במחצית הולכנו 15:10 ובסיום תיקו. מצד אחד, ביתרון כזה אי אפשר להיות מרוצה מתיקו אבל מצד שני, הפסדנו בדרבי במשך שנתיים. בעקבות כך, אני מרוצה מהדרך אך אי אפשר להיות מרוצה מהתוצאה".

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות