עידו פלח במסר לקהל האדום לקראת המשחק מול עירוני רחובות: "אנו אוהבים אתכם מאוד ורוצים שתדעו שהמשמעות שלכם בעבורנו היא עצומה."

המחזור ה-21 בליגת ווינר בפתח ובמשחק האחד לפני האחרון בליגה הסדרה יפגשו חניכיו של עידן מימון את עירוני רחובות אותה ניצחו במסגרת המחזור ה-10 23:27.

האלופה הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ נמצאת במקום ה-3 בליגה הסדרה עם 27 נקודות וכדי להבטיח לעצמה את המקום ה-2 או ה-3 בליגה הסדרה לקראת הפלייאוף העליון יהיה עליה לנצח את עירוני רחובות (יום שני, 19:30, נחלת יהודה) ואת הפועל אשדוד (יום שישי, 15:00, מקיף ט', במשחק שיחתום את הליגה הסדרה) שלה כרגע 29 נקודות.

לקראת המשחק מול עירוני רחובות פגשנו את עידו פלח שחקנה הצעיר של האלופה שהבקיע את שער הניצחון במשחק הצמוד מול א.כ נ"צ במסגרת המחזור ה-18.

עידו פלח סיפר לנו על רמת הכוננות של האלופה לקראת המשחק מחר מול עירוני רחובות: "אנחנו מגיעים למשחק מול רחובות ברמת הכוננות הגבוהה ביותר מכיוון שאנו מכוונים להגיע לפלייאוף מהמיקום הגבוה ביותר שיתאפשר וכדי לעשות זאת נצטרך להמשיך לשים דגש על ההגנה שלנו ולשפר את משחק הריצה שלנו."

לגבי סיום העונה הסדרה מוסיף עידו: "קשה לסכם עונה סדירה כזו מבלי להתייחס לקשיים שקרו בדרך ומעל הכל הפרידה הטרגית מנובאק. אבל לצד ולמרות הכל, לאורך כל הדרך היינו מאוחדים וחדורי מטרה, אי אפשר שלא להרגיש את האופי של הקבוצה בכל משחק."

ולסיום, עידו פלח במסר לקהל האדום: "אני רוצה להודות למשפחה האדומה שתומכת בנו ודוחפת אותנו בכל המשחקים לאורך העונה, האהבה שאנו מקבלים מכם היא זו שמניעה אותנו כקבוצה בכל משחק מחדש. אנו אוהבים אתכם מאוד ורוצים שתדעו שהמשמעות שלכם בעבורנו היא עצומה."

לקראת סוף הליגה הסדירה כשהעיניים נשואות לפלייאוף העליון, האלופה האדומה זקוקה לתמיכה ולדחיפה של אוהדיה היקרים המלווים אותה לצפון ולדרום ותמיד שם לצידה. בואו ביום שני לנחלת יהודה לתת לקבוצה האדומה של כולנו את הדחיפה החשובה במשחק מול עירוני רחובות.

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות