עידן מימון בפתח המחזור ה 5: "המפתח לכל משחק מתבסס על הגנה חזקה ושוערים."

לקראת פתיחת המחזור ה 5 בליגת ווינר, פגשנו את עידן מימון מאמנה של הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ לראיון קצר.

– מה אתה יכול לספר לנו על חזרתו של עוז חממי לקבוצה?

"כולם יודעים את מהות הקשר שלי עם עוז ועד כמה הוא חשוב לי. עוז הוא ילד שגידלתי ואני אוהב באופן אישי. חשוב ששחקני בית כמו עוז חממי יהיו במועדון. אין ספק בנוגע ליכולות שלו ומה שטוב לקבוצה ויכול להוסיף מבחינה מקצועית זה תמיד בונוס לקבוצה ולמועדון."

-כיצד אתה מסכם את ארבעת מחזורי הפתיחה?

"בסך הכל אני חושב שהפסדנו שתי נקודות שטות מול הפועל ר"ג אבל זה קורה וצריך ללמוד מזה. כל משחק הוא מוקש שיכול להפתיע אותך וקבוצות אמצע טבלה בהחלט יכולות להפתיע. למדנו את הטעויות שלנו ותיקנו במשחק מול מכבי אבישי ק.מוצקין. במחזור ה 2, שיחקנו מצוין מול רמה"ש, שהיא יריבה חזקה. אני מצטער על שתי הנקודות שאיבדנו במשחק מול הפועל ר"ג אבל נצטרך להחזיר אותם מול יריבה חזקה."

– אילו נקודות במשחק הקבוצתי היית רוצה שהקבוצה תשפר בהמשך הדרך?

"נקודות המפתח בגישה שלי היא הגנה שצריכה להיות חזקה ויציבה כדי לייצר מעברים מהירים וגולים. במשחקים שההגנה עובדת יותר טוב, קל לנו לנצח. המפתח לכל משחק מתבסס על הגנה חזקה ושוערים. במשחק מול מוצקין הייתה לנו הגנה יציבה ואני מוכן לקנות תוצאה של 21 גולים בכל משחק."

– מה מצפה לנו במשחק מול קריית אונו?

"נבוא מוכנים כפי שאנחנו עושים לפני כל משחק. אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות לכל משחק. הפועל קריית אונו השיגה עד כה 4 נקודות, יש לה שני זרים דומיננטיים והיא בהחלט מפתיעה העונה. ברור שאנחנו הפייבוריטים במשחק הזה אבל נראה וידאו, נלמד ונעשה הכל גם ליהנות מהמשחק. יש לנו שחקנים צעירים עם רגליים מהירות, ננצל את המהירות שלהם למשחק מעבר מהיר דרך הגנה טובה ויציבה."

– מה המסר שלך לקהל האדום?

"יש לנו קהל שהוכיח את עצמו כקהל שמלווה את הקבוצה ברגעים הטובים אבל גם באלו הפחות טובים. יש לנו קהל נאמן, תומך וחשוב מאין כמוהו לשחקנים שלנו, הקהל הוא ללא ספק האקס פקטור של הקבוצה. אני קרא לקהל שלנו להמשיך לתמוך בנו כפי שעשה עד כה ואנחנו נספק ניצחונות כקבוצה שיודעת להילחם וכקבוצה המלאה במחויבות לקהל האדום ולדרך שלנו."

 

כתבות נוספות