עידן מימון: "הקבוצה שתרצה ותילחם יותר תזכה בגביע המדינה 2018"

ההכנות לקלאסיקו של הכדוריד הישראלי, הדרבי הגדול של ראשון לציון, גמר גביע המדינה 2018, מחר (שלישי) ב-19:45 הגיעו לשיאם היום במסיבת העיתונאים המסורתית.

במסיבת העיתונאים לקחו חלק הקפטנים, הקפטניות והמאמנים של ארבעת הקבוצות המשתתפות בגמר גביע המדינה לנשים וגברים כאשר את הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ייצג המאמן, עידן מימון, אשר עבורו זהו יהיה גמר גביע המדינה ה-19 בתור שחקן ו/או מאמן, והקפטן, אבישי סמולר.

גמר גביע המדינה 2018 יהיה גמר גביע המדינה ה-25 בתולדות הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון אשר היא המועדון המעוטר ביותר בכדוריד הישראלי עם 17 אליפויות ו-15 גביעי מדינה. קהל אדום ויקר שלנו, המטרה הברורה שלנו היא שנחגוג יחדיו את חגיגות היובל שלנו עם גביע המדינה ה-16!

מאמן הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, עידן מימון, סיפר לכלי התקשורת: "אנחנו, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, שמחים להגיע בפעם הרביעית לגמר גביע המדינה בדרייב אין. זהו יום חג לכדוריד הישראלי עם שתי הקבוצות המעוטרות ביותר".

לגבי המפתחות למשחק ויחסי הכוחות הוסיף: "ברור כי תהיה משימה קשה. מתרכזים רק במחר ולא בעבר. היריבה עדיין לא מימשה את הפוטנציאל שלה עם מאמן ושחקנים עם הרבה ניסיון. יש לנו מה לתת וברור שבגמר גביע המדינה הכל פתוח. יחסי הכוחות שווים והקבוצה שתרצה ותילחם יותר תזכה בגמר גביע המדינה 2018".

הקפטן, אבישי סמולר, אמר במסיבת העיתונאים: "באופן אישי, אני שמח על הזכות להיות כאן בפעם הרביעית. זהו האירוע הכיפי ביותר בעונה ובמיוחד בתור קפטן הפועל. מאחל משחק הוגן וספורטיבי. כיף גדול להיות כאן".

יו"ר איגוד הכדוריד, מיקו צרפתי: "אני יכול להרגיש מה עובר על המאמנים והשחקנים. זהו אחד מרגעי השיא של איגוד הכדוריד ו-70 שנה למדינה. זהו גמר שייזכר יותר מכולם. אנחנו מארחים את נשיא האיגוד האירופי, מיכאל וידרר, וזה יעניק נופח מיוחד למעמד. הגיעו שתי הקבוצות המובילות את הכדוריד הישראלי עם המסורת הגדולה ביותר בכדוריד הישראלי".

צרפתי הוסיף: "אני בטוח שהאולם יהיה מלא. כמעט כל הכרטיסים נמכרו ועומדת להיות חגיגת כדוריד אמיתית. אני מסוקרן לגבי התוצאה ואני בטוח שהמשחק יישוחק בצורה ההוגנת ביותר והמעניינת ביותר. שיהיה בהצלחה".

עד משחק הגמר, כרטיסים בתשלום מזומן ניתן יהיה להזמין דרך אלי במספר: 0546960131 או באשראי טלפוני בימים שני ושלישי בין השעות 11:00-12:00 ו-19:00-20:00 דרך איילת במספר: 0507807794. איסוף הכרטיסים יתבצע ליד קופות הדרייב אין ביום שלישי החל מהשעה 18:30. בואו למלא את הדרייב אין באדום לוהט ולעודד את המועדון המעוטר ביותר בכדוריד הישראלי במאבק על גביע המדינה 2018!!!

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות