עירוני רחובות – הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ 31:24 (16:13)

הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ סיימה את המחזור השני בליגת ווינר עם ניצחון על עירוני רחובות ולקחה הביתה שתי נקודות נוספות. בתום המחזור השני היא עם 4 נקודות לאחר שניצחה במחזור הראשון את מכבי דימונה.

במשחק מול עירוני רחובות שמרו חניכיו של עידן מימון על יתרון של 3 (ואף 5) שערים במהלך המחצית הראשונה אולם במהלך המחצית השנייה, עם משחק מדויק יותר והגנה יעילה, פתחו האדומים בפער אותו התקשתה היריבה לצמק והמשחק נחתם בניצחון חד משמעי של הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ – 31:24.

ביום שישי הקרוב תארח הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ את הפועל קריית אונו במסגרת המחזור ה-3 בליגת ווינר.

מהלך המשחק מול עירוני רחובות:

מחצית ראשונה: המשחק נפתח עם השוער פדז'ה דיאנוביץ' ולצד עצירות מרשימות בשער,  כבשו עוז חממי ועומר גרא את חמשת השערים הראשונים במשחק במהלך 10 הדקות הראשונות של המחצית הראשונה. פדז'ה דיאנוביץ' המשיך להראות יכולת מצוינת בשער ומנגד דושקו צ'ליצה, יותם טל ועומר גרא העלו את הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ לפער שיא במחצית ובדקה ה-22 הראה הלוח – 13:8. עירוני רחובות הצליחה לצמק את הפער שפתחה עליה הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ ל-2 שערים בדקה ה-27 אבל שון סלס ויותם טל חתמו את המחצית ביתרון של 3 שערים כשעל הלוח – 16:13.

דושקו צ'ליצה עם אסיסט לעומר גרא

מחצית שנייה: יותם טל, שכבש את השער האחרון במחצית הראשונה, כבש גם את השער הראשון במחצית השנייה מיד בדקת הפתיחה. לאחר מכן, איתי סורקיס ודושקו צ'ליצה הוסיפו כל אחד שער ובדקה ה-33 עמדה הקבוצה על יתרון של 5 שערים – 19:14.

ארבע עצירות רצופות של פדז'ה דיאנוביץ' בארבע התקפות נפרדות ובדקה ה-37 העלה יותם טל את הקבוצה ליתרון של 6 שערים. משחק הגנה מצוין סיפק סטופים ולצד עצירות נוספות של דיאנוביץ' בשער, העלה דושקו צ'ליצה את הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ ליתרון של 7 שערים – 25:18.

פדז'ה דיאנוביץ' עם יכולת מצוינת בשער

מחלקה השני של המחצית השנייה, עם תום שם טוב בשער, ראינו משחק חד צדדי בין הקבוצות כשסטופים נוספים בהגנה אפשרו חידוש מהיר בהתקפות. עומר אליאס כבש מאסיסט של יום טל ומיד לאחר מכן היה זה עומר אליאס שסיפק את האסיסט לסהר שחק שכבש ולסיום, כבש אליאס. שרשרת ההבקעות העלתה את האדומים ליתרון של 9 שערים – 28:19. בדקה ה-53 הגנת ברזל הובילה לעצירה של השוער תום שם טוב שכבש, מעמדת השוער, לשער ריק והעלה את הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ ליתרון שיא של 10 שערים – 29:19. סהר שחק קבע את תוצאת הסיום כשהבקיע את השער האחרון במשחק – 24:31.

עומר אליאס מכניע את שערה של עירוני רחובות

מבקיעים: יותם טל 7, דושקו צ'ליצה, עומר אליאס ועוז חממי 4 כ"א, סהר שחלק ועומר גרא 3 כ"א, איתי סורקיס 2, יוסיץ ליובמיר, עידו פלח, שון סלס ותום שום טוב 1 כ"א.

מחכים לכם בבית ביום שישי הקרוב (16:00, נחלת יהודה) למשחק השלישי במחזור ה-3 בליגת ווינר מול הפועל קריית אונו, יאללה הפועל ראשון!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות