ערן צרפתי: "גמר גביע המדינה 2018 יהיה קרב גלדיאטורים"

מוליכת ליגת ווינר, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, סיימה את יום ההכנות השני לגמר גביע המדינה 2018 ביום שלישי ב-19:45 בדרייב אין.

האירוע המרגש הולך ומתקרב ובהתאם לכך גם ההכנות עלו היום מדרגה. מאזן הדרבים העונה מאוזן לחלוטין, עם ניצחון אחד לכל קבוצה ותוצאת תיקו. זהו יהיה הדרבי השלישי בגמר גביע המדינה בארבע השנים האחרונות וכפי שהיה בשני הדרבים הקודמים, ברור כי מצפה משחק צמוד במיוחד.

מכבי אמנם נמצאת במקום הרביעי ובפער שמונה נקודות מהפועל אלטשולר שחם במקום הראשון אך ברור כי זהו אינו הפער בין הקבוצות והרמה מאוזנת. במשחק כזה, הקבוצה שתציג את הלב והרצון הגדול יותר על המשטח בדרייב אין היא זו שתנצח.

לצורך כך, קהל אדום ויקר, השחקנים זקוקים לכם ביציעים. קצב מכירת הכרטיסים ליציע האדום שובר שיאים אך אנחנו רוצים לצבוע את הדרייב אין באדום ולהוכיח בדומה למשחקים קודמים העונה מיהו הקהל הטוב בישראל ללא עוררין ולמלא את הדרייב אין באדום!!!

עד משחק הגמר, כרטיסים בתשלום מזומן ניתן יהיה להזמין דרך אלי במספר: 0546960131 או באשראי טלפוני בימים שני ושלישי בין השעות 11:00-12:00 ו-19:00-20:00 דרך איילת במספר: 0507807794. איסוף הכרטיסים יתבצע ליד קופות הדרייב אין ביום שלישי החל מהשעה 18:30.

לאחר אימון הערב, מרכז הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, ערן צרפתי, התראיין לאתר המועדון.

ערן, כיצד מתקדמות ההכנות לקראת הדרבי?

"ההכנות הולכות ומתעצמות לקראת הרגע האמיתי, הן ההכנות על המגרש והן ההכנות המנטליות. העדפנו להיות בסגל מלא וההרחקה של עידו לביא שיבשה זאת במעט אך העונה הראינו כבר בכמה מוקדים שהיינו חסרים או מורחקים והקבוצה הייתה חזקה מספיק בכדי להתעלות על זה ולספק תוצאות. אני מקווה שזה יקרה גם הפעם".

האם יש פייבוריטית בגמר גביע המדינה 2018?

"בגמר גביע דרבי ובמיוחד השנה אינני חושב שיש פייבוריטית. אני חושב שאיכות הקבוצות שווה ומי שתנצח זוהי הקבוצה שתעשה את הדברים הקטנים טוב יותר. אין ספק כי גמר גביע המדינה 2018 יהיה קרב גלדיאטורים".

 

לסיום, מהו המסר שלך לאוהדים לקראת הדרבי הגדול ביותר העונה?

"הקהל הוא הכוח האמיתי שלנו. בטירוף של המשחק זה הקהל האדום שאני בטוח שיצבע את הדרייב אין בצבע האדום ויתמוך בנו השחקנים מהרגע הראשון ועד האחרון".

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

כתבות נוספות