ערן צרפתי: "מכבי תל אביב היא קבוצה מאומנת ומאתגרת מאוד"

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון המשיכה הערב (שני) בהכנותיה לקראת משחק העונה של ליגת ווינר ביום שישי ב-16:00 באולם התיכונט מול מכבי תל אביב.
ההכנה שהחלה כבר ביום ראשון נמשכה בניהולו של המאמן, עידן מימון, אשר חגג היום את יום הולדתו ה-43 ובתום האימון, הקבוצה חגגה את יום הולדתו בארוחה משותפת. למימון כמובן אין זמן רב לחגוג בהתחשב בכך שמצפה להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון שבוע עמוס במיוחד שיחל ביום שישי: שישי הקרוב- משחק העונה מול מכבי תל אביב, שני- משחק בית מול המדורגת שלישית וקבוצת ההתקפה הטובה ביותר בליגת ווינר- בני הרצליה וביום שישי הבא- משחק חוץ מול המדורגת 11, מכבי קריית מוצקין.
משחק העונה הינו מפגש בין שתי קבוצות ההגנה הטובות ביותר בליגת ווינר: הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון עם ממוצע ספיגה של 23.12 שערים למשחק ואילו מכבי תל אביב עם ממוצע ספיגה של 23.37 שערים למשחק. שתי הקבוצות יודעות כי למשחק העונה הקרוב לא רק שתהיה משמעות ברמת ליגת ווינר אלא גם בנוגע לגביע המדינה.
המנצחת במשחק תתקרב מאוד להבטחת המיקום בין ארבעת הראשונות בתום הסיבוב הראשון ואף אולי תבטיח את המיקום (בהתאם לתוצאות המשחקים המקבילים). ההשפעה על גביע המדינה הינה גדולה מעצם כך שארבעת הראשונות בליגת ווינר בתום הסיבוב הראשון בליגת ווינר תקבלה כרטיס ישיר לרבע גמר גביע המדינה ללא השתתפות בסיבוב הראשון ב-13 בדצמבר.
הגרלת גביע המדינה צפויה להיערך במהלך אמצע שבוע הבא כאשר איגוד הכדוריד ייפרסם בימים הקרובים את מועד ההגרלה המדוייק. רבע גמר גביע המדינה ייערך ביום שישי, 22.12, ומשם תצא ליגת ווינר לפגרת החורף במהלכה נבחרת ישראל תשתתף במוקדמות אליפות העולם, דנמרק וגרמניה 2019 בליטא מול הנבחרת המקומית, לטביה וגיאורגיה.
מרכז הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, ערן צרפתי, סיפר לאתר המועדון: "כל משחק חשוב וברור שגם המשחק מול מכבי תל אביב. אין ספק שאולם התיכונט זהו אולם שתמיד היה לנו קשה בו אבל כבר התמודדנו מול א.ס רמת השרון ודרבי בחוץ. כל משחק בליגת ווינר הוא ברמה גבוהה. מכבי תל אביב במקום הראשון, היא קבוצה מאומנת ומאתגרת מאוד ".
#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות