קפטן הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, אבישי סמולר, פורש מכדוריד

הקפטן של הדאבליסטית, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, אבישי סמולר הודיע על פרישה מכדוריד.

בנוכחות כלי תקשורת רבים, אוהדים, הנהלה, חבריו לקבוצה והמאמן, עידן מימון, סיפר הקפטן כי הגיע הזמן שלו לעבור לשלב הבא ולסיים את פרק הכדוריד, לו הוא קורא "הדבר האחרון מהילדות שנותר לי".

אבישי סמולר סיפר במסיבת העיתונאים: "אני מודה לכל מי שהגיע לכאן, החלטתי לפרוש מכדוריד. מאז הפרק השני שלי בהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון השקעתי את כל כולי במועדון וכעת אני יודע שלא אוכל להמשיך להיות מקצועי. אינני יכול לחלק את האנרגיות בין העבודה לקבוצה כי זו לא הדרך שלי. אני שלם עם ההחלטה".

הוא הוסיף: "אני מרגיש בר מזל לעבור את הדרך שעברתי וצברתי בה חוויות מדהימות. אני מודה לשחקנים ששיחקתי איתם, המאמנים והאוהדים של המועדון הזה שהם חוויה שגם בחו"ל לא חוויתי, בכל משחק מחדש. אני מודה למשפחה שלי שאין לי מילים כדי לבטא את הוקרתם התודה שלי אליהם.

היו"ר, דודי פלח, אמר כי בעונה הבאה ייערך משחק פרישה לאבישי. הוא אמר גם ש"ההודעה מעציבה ומשמחת כי אנחנו חוגגים קריירה מופלאה של אבישי שהוא חלק מרוח המועדון. אני מודה לו על כל השנים בהפועל".

מאמן הדאבליסטית, עידן מימון: "ניסינו לשכנע את אבישי אבל הוא היה שלם עם עצמו. אחד הספורטאים הגדולים תולה את הנעליים. לראות את אבישי משחק היתה חוויה לכולם. אני מכבד ומעריץ אותו על החלטתו, אזכור אותו תמיד".

אבישי סמולר הינו הכדורידן הישראלי הראשון אשר שיחק בליגת הכדוריד הטובה בעולם, הבונדסליגה הגרמנית, וכיום משמש כקפטן הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון

סמולר החל לשחק כדוריד בבית הספר היסודי "יסוד המעלה" בראשון לציון, תחילה בתפקיד השוער. בהמשך, עבר סמולר לשחק בתפקידי השדה בהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון. במקביל לכך שיחק סמולר בנבחרת בית הספר עמית עמל, עמה זכה בשתי אליפויות המדינה לבתי ספר תיכוניים.

בשנת 2002, כבר בהיותו תלמיד כיתה י' , ערך סמולר את הופעת הבכורה שלו במדי הקבוצה הבוגרת של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון. בשנים הבאות, הפך סמולר לחבר קבוע בהרכב הקבוצה. במדי הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון זכה סמולר בשש אליפויות המדינה ובשלושה גביעי מדינה.

בין העונות 2007-2012, אבישי סמולר שיחק בבונדסליגה במדי שתי קבוצות, ווצלאר ולמגו. יחד עם אלופת גרמניה בעבר, למגו, בעונת 2010/11 הוא העפיל עד לחצי גמר גביע ה-EHF. בין השנים 2007-2010 הוא הגיע להישג היסטורי בכך שבכל אחת מהעונות הוא נבחר להופיע במדי נבחרת כוכבי הבונדסליגה במשחק אולסטאר הבונדסליגה מול נבחרת גרמניה.במדי נבחרת ישראל הוא משחק החל מגיל 17 ועד היום. את הקריירה סיים כמו ווינר אמיתי, עם דאבל.

#יאללה_הפועל #יאללה_אבישי #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות