רבע גמר גביע דרומי להפועל אלטושלר שחם ראשן לציון

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תצא מחר (שישי) למשחק חוץ מול מ.כ באר שבע במסגרת רבע גמר גביע המדינה.

עד כה פגשה האדומה את הקבוצה הדרומית רק פעם אחת במהלך העונה הנוכחית (במחזור ה-6 בליגת ווינר), משחק אותו סיימה האדומה כשידה על העליונה (28:31) וזאת לאחר שירדה למחצית בפיגור של 3 שערים.

המחצית השנייה הייתה סיפור אחר לגמרי וחניכיו של עידן מימון פתחו אותה בריצת 0:3 ובדקה ה-34 השיגו שוויון ממנו טיפסו ליתרון וחתמו, כאמור, את המשחק בניצחון.

מאז מפגשן של השתיים פגשה וניצחה מ.כ ב״ש את מכבי ראשל״צ, בני הרצליה וא.כ נ״צ במשחקי הליגה והדיחה בשמינית גמר גביע המדינה את פינאליסטית הגביע מהעונה שחלפה מ.כ יובלים חולון.

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תגיע נחושה לנצח את המשחק וזקוקה לקהל האדום במשחק החוץ החשוב המצפה לה.

לקראת רבע גמר הגביע התפנה שוערה של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תום שם טוב לראיון עם אתר המועדון.

מ.כ באר שבע מסתמנת כהפתעה של הסיבוב הראשון, קבוצה שנותנת פייט ראוי למוליכות הליגה, כיצד מתכוננים למפגש מולה?

תום שם טוב: "ההכנות למפגש מול באר שבע הן כמו לפני כל משחק, המאמן עידן מימון מכין אותנו מצוין, אנחנו מתאמנים חזק ורואים וידאו. הדגש שלנו הוא בעיקר על הכנה מנטלית. להגיע מרוכזים כשכל אחד מהשחקנים יודע מה עליו לעשות."

משחק גביע הוא משחק של להיות או לחדול, האם התחושות בקבוצה שונות לפני משחק גביע בהשוואה למשחק ליגה?

תום שם טוב: "כמובן שהתחושה היא שונה, במפעל הגביע כל משחק הוא משחק על התואר, להיות או לחדול. בנוסף, עומדת מולנו יריבה מצוינת, יש בקבוצה אווירה של דריכות."

כיצד אתה באופן אישי מגיע לרבע גמר הגביע? המעמד לא מוסיף לחץ?

תום שם טוב: "כשהגעתי להפועל ראשון, הובהר לי מהרגע הראשון שהקבוצה שואפת לתארים, כמובן שהמעמד מוסיף לחץ אבל מבחינתי לחץ הוא סימן שמצפים ממני למשהו וזה סימן חיובי, אין ספק שזה מוסיף עוד מימד לאתגר."

ולסיום, תום שם טוב בקריאה לקהל האדום: "אני רוצה לקרוא לקהל האוהדים המדהים שלנו, השחקן השמיני, למרות המרחק אנחנו רוצים לראות אתכם איתנו ביום שישי בבאר שבע ובעזרתכם נעבור את המשוכה הקשה הזו ונעפיל לחצי הגמר."

יאללה הפועל ראשון! #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

כתבות נוספות