רוית שושן: "המטרה שלנו היא להגיע מוכנות וממוקדות כמה שיותר מתחילת המשחק ועד סופו."

ביום רביעי הקרוב תארח הפועל דלתות פנדור ראשון לציון את מכבי ראשון לציון לדרבי הראשון של העונה במסגרת המחזור ה-8 בליגת הנשים הלאומית.

גולת הכותרת של הדרבי תהיה המאבק היוקרתי על המקום הראשון בעיר לצד הרצון לסיים את המחזור ה-8 ללא הפסדים.

השדות האדומות יגיעו נחושות לא רק לשמור על מאזן הניצחונות המושלם שהשיגו עד כה אלא גם לצבוע את ראשון לציון באדום.

מנגד, היריבה, מכבי ראשון לציון, מגיעה גם היא לדרבי עם מאזן ניצחונות מושלם.

נתון מסקרן נוסף הוא שבדומה לעונה הנוכחית, גם בעונה שעברה הגיעה הפועל דלתות פנדור ראשון לציון לדרבי הראשון של העונה כשהיא במאזן ניצחונות מושלם, כמו גם יריבתה.

בעונה שחלפה, הפסידו האדומות את מקומן כמוליכות הטבלה למכבי ראשון לציון במחזור ה-7 כשנוצחו 27:24 אולם במחזור ה-15, הן סיימו בתיקו 23:23 בבית מכבי.

לקראת הדרבי הלוהט התפנתה קפטן הפועל דלתות פנדור ראשון לציון רוית שושן לראיון עם אתר המועדון.

בדומה להפועל ראשון לציון, גם מכבי ראשון לציון מגיעה לדרבי כשהיא ללא הפסדים, על מה אתן שמות את הדגשים לקראת הדרבי?

רוית שושן: "מבחינתנו הדגש העיקרי הוא להגיע מוכנות מנטלית למעמד הדרבי. עבור חלק מהשחקניות זהו הדרבי הראשון ואנחנו מנסים להכניס אותן לחשיבות ואווירת הדרבי כבר באימונים. דרבי מביא אתו משמעות אחרת והוא שונה ממשחק רגיל מאחר ויש בו שתי קבוצות מובילות המגיעות מאותה העיר, שתיהן רוצות לנצח אבל בסוף ישנה רק מנצחת אחת. לניצחון בדרבי יש גם מרכיב חשוב של יוקרה."

בנוגע למאבק על המקום הראשון בטבלה מוסיפה רוית: "כמובן שהמטרה היא תמיד לסיים במקום הראשון אבל כמו שראינו בעונה שעברה הסיום במקום הראשון לא בהכרח מעניק יתרון בפלייאוף. המטרה שלנו כרגע היא להגיע מוכנות וממוקדות כמה שיותר מתחילת המשחק ועד סופו."

ולסיום, קפטן השדות האדומות רוית שושן במסר לקהל האדום: "הקהל האדום היקר שלנו הוא השחקן השמיני הכי חשוב, במיוחד במשחקים כאלו ובטח במשחק דרבי ביתי. אנחנו מקוות לראות את הקהל האדון ביציע שייתן לנו את הדחיפה והאנרגיות שאנחנו צריכות."

יאללה הפועל ראשון! #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

כתבות נוספות