שון סלס: "זה כבוד גדול לשחק במקום שבו עידן מימון שיחק לפני זמן קצר"

אחד משחקני הכדוריד הצעירים המסומנים לגדולות בעתיד זהו מקשרה הימני של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, נבחרת הנוער ונבחרת העתודה, שון סלס. אשתקד, סלס זכה באליפות המדינה לנוער עם הפועל ראשון לציון והעונה הוא שחקן הסגל הקבוע הצעיר ביותר בהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, בן 18.

לאחר החזרה לישראל ממחנה האימונים בבוסניה התפנה שום סלס לראיון באתר המועדון:

כיצד אתה מסכם את מחנה האימונים ברמה האישית והקבוצתית?

"המחנה גיבש אותנו כקבוצה ברמה החברית וגם על המגרש ניתן היה לראות זאת בתוצאות ובצורת המשחק שלנו. מבחינה אישית, המחנה נתן לי לחוות קצת כדוריד מחו"ל שזאת חוויה בפני עצמה עבורי".

האם אתה כבר מרגיש חלק בלתי נפרד מהקבוצה?

"אני מרגיש חלק מהקבוצה מכיוון שכבר בעונה שעברה יצא לי לשחק ולהתאמן עם קבוצת הבוגרים ולהכיר אותם כך שהכניסה לסגל הקבוע נתנה לי את מלוא הביטחון ובעצמי ובחלקי בהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון".

האם זה מקשה עליך שאתה השחקן הצער ביותר בסגל?

"קיים קושי בהיותי השחקן הצעיר ביותר בסגל עקב היעדר הניסיון במשחקים בליגת העל אך אני רואה זאת כהזדמנות ללמוד ולהשתפר, במיוחד שאני נמצא בהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון".

האם אתה חושב שהאמונה שנתן בך עידן כשחקן קבוצת הבוגרים מיד עם סיום י"ב מטיל על כתפיך משקל גדול?

" אני חושב שקיים משקל באחריות שעידן נתן לי אבל אני רואה זאת כדבר חיובי, הזדמנות להשתפר משמעותית כשחקן".

האם היות עידן מימון המאמן שלך מהווה ערך מוסף עבורך?

"אני מעריך מאוד את עידן כשחקן וכמאמן ואני מרגיש כבוד גדול לשחק בעמדה והקבוצה בה הוא שיחק לפני זמן קצר. זהו אחד הדברים שנותנים לי מוטיבציה להוכיח את עצמי בכל יום מחדש".

איך האווירה בקבוצה?

" האווירה בקבוצה טובה מאוד בעיניי. כולם מסתדרים עם כולם, וכולם חברים. כולנו רוצים לעשות את כל מה שדרוש בכדי להשתפר כקבוצה".

מהן מטרותיך האישיות והקבוצתיות לעונה הקרובה?

"מטרתי האישית העיקרית, לצד רבות אחרות. היא למלא את התפקיד המכובד שניתן לי על הצד הטוב ביותר הכי טובה שאני יכול. המטרה הקבוצתית מבחינתי היא כמו תמיד במנטליות של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון – להתחרות על כל התארים".

#יאללה_הפועל #יאללה_שון #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות