שון סלס: "כל שחקן מהקבוצה שלנו מוכן לתת את כולו"

הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ עומדת לקראת המחזור ה-10 בליגת ווינר כשבמאזנה 6 ניצחונות, שלושה הפסדים ו-12 נקודות שממקמות אותה במקום השלישי בטבלה.

עירוני רחובות, במרחק 2 נקודות מהדאבליסטית, מגיעה למפגש עם מאזן של חמישה ניצחונות וארבעה הפסדים: במחזור ה-2 לא.כ נ"צ (25:34), במחזור ה-3 למכבי ראשל"צ (30:40), במחזור ה-6 להפועל אשדוד (24:28) ובמחזור ה-8 לא.ס רמה"ש (28:35).

שתי הקבוצות רוצות לקחת 2 נקודות מהמחזור ה-10 ואנחנו קוראים לקהל האדום לבוא לרחובות, להמשיך לדחוף ולעודד את הקבוצה האדומה והלוחמת שלנו עד לניצחון.

לקראת המשחק עם עירוני רחובות, ערכנו ראיון קצר עם שון סלס, שחקנה הצעיר והמוכשר של הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ. שון, המשחק בעמדת מקשר ימין, התחיל לשחק כדוריד במועדון א.כ נ"צ ובקיץ שבין כיתה ח' ל ט' עבר לשחק בהפועל ראשל"צ. מאז, הוא חלק בלתי נפרד מהמועדון ושותף משמעותי להצלחותיהן של הקבוצות בהן שיחק.

כיצד, כאחד השחקנים הצעירים בקבוצה, אתה מרגיש לגבי הגיבוש בקבוצה?

"אני כצעיר מרגיש שהקבוצה שלנו מגובשת מאוד, למרות שחלק מהקבוצה צעיר יותר אנחנו עדיין קבוצה אחת מגובשת וכולנו חברים טובים אחד של השני."

איך אתה מתמודד עם הציפיות ממך?

"תמיד יש ציפיות מכל שחקן בהפועל ראשון, עכשיו בזמן הפציעה של נובאק (בוסקוביץ') אין ספק שאני צריך לתת את האקסטרה כדי לנסות למלא את מקומו אבל אני מוכן לזה כמו שאני יודע שכל שחקן מהקבוצה שלנו מוכן לתת את כולו."

מהן השאיפות שלך לעונה? לעתיד?

"השאיפות שלי כמובן כמו בכל שנה בהפועל, להתמודד על כל התארים."

כיצד אתה נערך לקראת כל משחק ולקראת המשחק מול רחובות בפרט?

"אני, כמו גם כל הקבוצה נערכים למשחקים באותה צורה, מתאמנים ועובדים קשה כדי לבוא מוכנים כמה שיותר מוכנים למשחק. ובאותה הצורה גם לשישי הזה מול רחובות"

בהצלחה רבה, מחכים לכם משפחה אדומה!!

כתבות נוספות